Dorost podlehl Tatranu

Dne 25.5.10 sehráli Novoměstští borci svoje první přátelské utkání na hřišti Tatranu Rakovník B..
V týmu je spousta nových hráču a hodně mladých, ve hře to bylo znát. Pod kontrolou měli více míč domácí, ale hra se střídala ze strany na stranu, ale první 3 šance měli hosté, střely nebyly nějak důrazné, takže golman Tutka s tím neměl problémy..První poločas nebyl nějak moc zajímavý, hra se odehrávala teměř ve středu hřiště, ale naše obrana měla práce vííc jak dost, jelikož hosté nás první poločas nepustili téměř k žádné šanci..Ale na stavu to nic nemění. Takže do šaten jsme odcházeli za stavu 0:0..
V šatně proběhly nějake ty změny. A do druhé půle jsme vběhli jako jiný tým..
První šanci měl zase domací celek, ale Tutka střelu zneškodnil. Do nějvětší 100% šance se dostal v cca 5O min. po Kejmarově nahrávce Nezbeda , ale zbrkle vystřelil těsně vedle tyče. O 5minut později se postavil k přímému kopu Kejmar, ale bohužel nastřelil jen tyč. Domácí hrozily převážně z brejků a rohových kopů, ale s tím si obrana poradila. Po jednom z rohů výborně hlavičkoval hostující hráč, ale gólovku golman zneškodnil. Podařilo se nám hru otočit a 3 brejky jsme bohužel nevyužili, domácí gólman byl vždy rychlejší. Jenomže blížil se záver zápasu, v 85 min. hosté kopaly roh na krátko, obrana zaspala, přišel centr a volný hráč hlavičkoval - 1:0. Snaha ještě byla, ale domácí už nás k žádné šanci téměř nepustili. V 90min. se míč motal ve vápně a domácí hráč do prázné branky zvýšil na konečných 2:0.
.Do dalšího přátelského utkání máme co napravovat.

Autor: T. Kejmar