Na městského rivala jsme nestačili

STARŠÍ DOROST

Utkání sotva začalo a v naší síti byla bleskurychlá branka. Čekali jsme ledacos, ale tohle ne. Ovšem nic to nezměnilo na našem nasazení. Hráli jsme tvrdě, bojovně a zodpovědně. Hostující celek tak hrozil jen střelami z dálky a nebezpečnými centry. Odměna za naší bojovnost byla vyrovnávací branka Endršta, které nezabránil ani hostující obránce na brankové čáře. Najednou jsme zjistili, že se soupeřem se hrát dá. Ovšem poté přišel zbytečný faul na hranici naší šestnáctky a špílmachr hostů přesnou ranou přes zeď  strhnul vedení na stranu SK Kladna. Další a asi bohužel rozhodující úder přišel minutu před poločasem, když ten samý hráč krásnou střelou nedal Kalouskovi šanci - 1:3.

V druhém poločase mohl korigovat z přímého kopu Santler, ovšem pěkná střela v brance neskončila. Za pár minut přišel smrtící úder do naší branky a bylo definitivně rozhodnuto - 1:4. Po tomto gólu jsme sice bojovali jak jsme mohli, ale byl to už trochu odevzdaný výkon z naší strany. Soupeř nám ještě nasázel 2 branky a měl ještě pár příležitostí skóre navýšit. Zápas tedy skončil prohrou domácího celku 1:6. Tato prohra nás ovšem nemusí příliš znepokojovat.

Novo Kladno - SK Kladno  1:6  (1:3)

Branky: Endršt