Starší dorost utrpěl další debakl

Naše mužstvo zajíždělo na hřiště druhého celku tabulky Brandýsu - Boleslavi. Domácí si hned v úvodu vytvořili první obrovskou šanci, tu zlikvidoval náš gólman. Ovšem za pár minut rozehrávali domácí trestný kop z velmi nebezpečné pozice, míč směřoval doprostřed brány, jenže velká louže před naší bránou změnila rychlost i směr střely a Kalouskovi zbyly jen oči pro pláč - 1:0. Naše mužstvo nehrálo špatně, jenže chybělo 6 hráčů základní sestavy a bylo to znát. Některé akce chtěli jen lepší zakončení. Domácí si s naší obranou dělali co chtěli a během chvíle nám nastříleli 3 branky a bylo po zápase. Naši hráči už byli odevzdaní. Domácí poté orazítkovali břevno naší brány a rozhodčí uznal gól, ovšem po následující konzultaci s pomezním rozhodčím branku odvolal. Do kabin se tedy šlo za hrozivého výsledku 4:0 pro domácí.

Do druhé půle jsme vstoupili trošku aktivněji. Domácí hrozili pouze dalekonosnými střelami, se kterými Kalousek neměl problém. Po střetu s Kříčkem musel odstoupit gólman domácích a jeho nástupce by na dnešní zápas raději zapomenul. Procházkův střílený centr z poloviny hřiště zapadl k údivu všech do domácí brány - 4:1. Domácí už jen kosmeticky upravili výsledek na konečných 5:1. Alespoň malou pochvalu za bojovný výkon si zaslouží hlavně aktivní záložníci Frýdl, Endršt, Kříček a stoper Procházka.

Brandýs-Boleslav - Novo Kladno  5:1  (4:0)

Branky: Procházka